Taffy – chusteczki nawilżane 72 szt.

Chusteczki nawilżane to produkt, który są stałym elementem w torebce każdej mamy. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie trzeba umyć maluszkowi rączki, twarz lub inne części ciała, gdy brakuje dostępu do bieżącej wody i mydła. Chusteczki zawierają także delikatne detergenty bezpieczne dla skóry, przywracają jej właściwe pH oraz usuwają drobnoustroje chorobotwórcze z miejsc, gdzie znajdują optymalne warunki do bytowania. Ponadto są tanie, łatwe w użyciu i zawsze w gotowości, kiedy są potrzebne. Te wszystkie cechy posiadają chusteczki nawilżane Taffy.

Sprawdź naszą ofertę
obrazek prezentujacy

Chusteczki nawilżane dla dzieci Taffy – skład

Wiemy, jak ważne jest zachowanie lekko kwaśnego odczynu każdej skóry, a zwłaszcza tej dziecięcej. Zmiana pH poniżej bądź powyżej optymalnej wartości będzie prowadzić do zaburzenia funkcji barierowych przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi. Z tego względu chusteczki nawilżane Taffy mają neutralne dla skóry pH i nie zawierają wysuszającego alkoholu, silnych, podrażniających detergentów bądź uczulających parabenów. Możesz bez obaw myć skórę dziecka, która pozostanie zdrowa, świeża i czysta.

Chusteczki nawilżane waterwipes Taffy – cena

Chusteczki nawilżane to produkt, który w przypadku dziecka bardzo szybko się zużywa - w końcu może być potrzebny w każdej sytuacji. Wiemy, że rodzice wydają sporo pieniędzy na zakup różnego rodzaju kosmetyków i środków do pielęgnacji dziecięcej skóry, dlatego oferujemy chusteczki nawilżane Taffy w atrakcyjnej cenie. Ekonomiczne opakowanie, które zawiera aż 72 sztuki, wystarczy na długi czas. Jest także idealne na różnego rodzaju wyjazdy czy podróże dzięki specjalnemu zamykaniu zapobiegającemu wyschnięciu chusteczek.

Chusteczki nawilżane Taffy – sklep

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju produkty gospodarstwa domowego i środki czystości w przystępnych cenach. Wiemy, jak ważny jest odpowiedni dobór bezpiecznych preparatów, dlatego tylko takie kupisz na naszej stronie. Nie tylko środowisko dziecka, ale każdego człowieka powinno być wolne od szkodliwych substancji, z tego względu wybieramy tylko przebadane produkty.

Kupując u nas chusteczki nawilżane Taffy możesz mieć pewność, że maluszek będzie miał styczność z produktem bezpiecznym i dostosowanym do wymagań jego delikatnej, wrażliwej skóry.