Bobini – chusteczki nawilżane 70 sztuk

Konieczność szybkiego oczyszczenia rąk lub innej części ciała, czy przetarcia danej powierzchni sprawia, że zawsze dobrze mieć pod ręką chusteczki nawilżane, które są niesamowicie użyteczne i doceniana za swoją wielozadaniowość. Produkt marki Bobini wyróżnia się doskonałym zapachem oraz dobrym składem, a także bezpieczeństwem stosowania, dzięki czemu chusteczki są polecane również dzieciom. W jednym opakowaniu znajduje się 70 sztuk. Atutem produktu jest wygodne oraz szczelne zamykanie.

Sprawdź naszą ofertę
obrazek prezentujacy

Chusteczki nawilżane dla dzieci Bobini – skład

Chusteczki nawilżane są obowiązkowym wyposażeniem niemal każdego rodzica. Dzięki nim można szybko przetrzeć skórę malucha i pozbyć się zabrudzeń. Jednocześnie trzeba wybierać te produkty, które posiadają bezpieczny skład, ponieważ skóra dzieci jest szczególnie wrażliwa. Chusteczki Bobini posiadają neutralną recepturę i wyróżniają się fizjologicznym pH, dlatego sprawdzą się w przypadku niemowląt. Ponadto, nwilżone są delikatnym balsamem wzbogaconym o witaminę E, który pielęgnuje skórę. Nie zawierają alkoholu.

Chusteczki nawilżane waterwipes Bobini – cena

Chusteczki nawilżane są produktem, który jest regularnie eksploatowany, dlatego istotnym aspektem przy wyborze konkretnego modelu jest jego cena. Produkty marki Bobini są stosunkowo tanie, nadal jednak wyróżniają się doskonałym składem i bezpieczeństwem stosowania. Cenę warto oceniać z uwzględnieniem liczby sztuk w opakowaniu. W przypadku chusteczek Bobini jedna sztuka kosztuje zaledwie kilka groszy. Mimo niskiej ceny opisywany produkt nie ustępuje w żadnym aspekcie innym chusteczkom nawilżanym, nawet znacznie droższym.

Chusteczki nawilżane Bobini – sklep

Chcesz mieć zawsze pod ręką dobre chusteczki do oczyszczenia skóry lub innych powierzchni? W takim razie produkt marki Bobini na pewno świetnie się sprawdzi. Możesz go kupić w sklepie folcom.pl. To doświadczone przedsiębiorstwo wyróżniające się różnorodnością asortymentu, ale też dbałością o każdego klienta i szybkością realizacji zamówień, a także niskimi cenami. Jeśli chcesz, w asortymencie wspomnianego sklepu znajdziesz wiele więcej ciekawych produktów, głównie wysokiej klasy środków czystości.